تهران
021-88107001

شرکت فدک...

 اعتقاد کامل دارد که امروزه مطالبات و تقاضای استفاده کنندگان از تجهیزات خود برای برخورداری از مزایای (راندمان بالا ، عملکرد بهینه و ضریب اعتماد و اطمینان بیشتر به دستگاه ها) بیش از گذشته گردیده، از این رو در طول این سال ها سعی نموده اهمیت ویژه ای برای بخش خدمات پس از فروش قائل شود. آسودگی خاطر کاربران از سلامت و کارکرد درست دستگاه ها و تجهیزات، هدف مشترکی است که واحدهای فنی مهندسی فدک در کنار سایر بخش های شرکت به دنبال دستیابی به آن می باشد .


همکاران ما در این واحد با بهره مندی از تجارب، دوره های آموزشی تخصصی طی شده، استفاده از مشاوره بهترین استاتید دانشگاه و صنعت و نیز تعمیرگاه مجهز اپتیک ضمن انجام مطالعات و فعاليت های تحقيقاتی پژوهشی ، مشاوره فنی و مهندسی، خدمات مهندسی معکوس، ارتقاء و اورهال سیستم ها، عیب یابی، تعمير و كاليبراسيون، ارائه دهنده خدمات مهندسی بعنوان پشتيبان فنی بخش بازرگانی می باشند .

برگزاری دوره های آموزشی...

برگزاری دوره های آموزشی عمومی و تخصصی نگهداری و بهره برداری از تجهیزات و دستگاه های ارائه شده بصورت تئوری و عملی توسط اساتید مجرب از خدمات قابل توجه اين شرکت ، جهت ارتقای دانش فنی اپراتورها و بهره برداران دستگاه ها می باشد . مهندسین کار آزموده و متخصص ما قادر می باشند تا راهنمایی های لازم را نسبت به قوانین مرتبط به حفظ و ایمنی دستگاه ها به شما ارائه نمایند .

آزمایشگاه کالیبراسیون فدک با توجه به ارایه سطح بالای کیفی خدمات خود در سال 1400 موفق به اخذ گواهینامه تائید صلاحیت ISO17025:2017 از مرکز ملی استاندارد ایران (NACI) گردید.
اینها همه در کنار هم جمع شده اند تا خالق یک تکیه گاه امن و مطمئن جهت ایجاد یک مجموعه عملیاتی استاندارد برای مشتریان باشند

کالیبراسیون دوربین های نقشه برداری

تعمیر پیچ های Horizontal و Vertical
تعمیر aux
تنظیمات هم محوری
تنظیم و تعمیر فیلتر موتور و کال موتور
آپدیت نرم افزار های لایکا
تعمیر ترابراک
تنظیم فوکوس ترازیاب
تعمیر کمپانساتور ترازیاب
تعمیر کابل ها و باتری های توتال استیشن

تعمیرات تراز لیزری و متر لیزری

تنظیم سطح تراز و کالیبراسیون تراز لیزری
تعمیر متر لیزری

تعمیر و کالیبراسیون محصولات خود را با بهترین کیفیت به ما بسپارید