شرکت تجهیزات نقشه برداری فدک نماینده انحصاری SingularXYZ در ایران

شرکت فدک اعتقاد کامل دارد که امروزه مطالبات و تقاضای استفاده کنندگان از تجهیزات خود برای برخورداری از مزایای (راندمان بالا ، عملکرد بهینه و ضریب اعتماد و اطمینان بیشتر به دستگاه ها) بیش از گذشته گردیده، از این رو در طول این سال ها سعی نموده اهمیت ویژه ای برای بخش خدمات پس از فروش قائل شود. آسودگی خاطر کاربران از سلامت و کارکرد درست دستگاه ها و تجهیزات، هدف مشترکی است که واحدهای فنی مهندسی فدک در کنار سایر بخش های شرکت به دنبال دستیابی به آن می باشد .
همکاران ما در این واحد با بهره مندی از تجارب، دوره های آموزشی تخصصی طی شده، استفاده از مشاوره بهترین استاتید دانشگاه و صنعت و نیز تعمیرگاه مجهز اپتیک ضمن انجام مطالعات و فعاليت های تحقيقاتی پژوهشی ، مشاوره فنی و مهندسی، خدمات مهندسی معکوس، ارتقاء و اورهال سیستم ها، عیب یابی، تعمير و كاليبراسيون، ارائه دهنده خدمات مهندسی بعنوان پشتيبان فنی بخش بازرگانی می باشند .

شرکت فدک اعتقاد کامل دارد که امروزه مطالبات و تقاضای استفاده کنندگان از تجهیزات خود برای برخورداری از مزایای (راندمان بالا ، عملکرد بهینه و ضریب اعتماد و اطمینان بیشتر به دستگاهها) بیش از گذشته گردیده، از این رو در طول این سالها سعی نموده اهمیت ویژه ای برای بخش خدمات پس از فروش قائل شود. آسودگی خاطر کاربران از سلامت و کارکرد درست دستگاهها و تجهیزات، هدف مشترکی است که واحدهای فنی مهندسی فدک در کنار سایر بخش های شرکت به دنبال دستیابی به آن می باشد .
همکاران ما در این واحد با بهره مندی از تجارب، دوره های آموزشی تخصصی طی شده، استفاده از مشاوره بهترین استاتید دانشگاه و صنعت و نیز تعمیرگاه مجهز اپتیک ضمن انجام مطالعات و فعاليتهاي تحقيقاتي پژوهشي ، مشاوره فنی و مهندسی، خدمات مهندسی معکوس، ارتقاء و اورهال سیستم ها، عیب یابی، تعمير و كاليبراسيون، ارائه دهنده خدمات مهندسي بعنوان پشتيبان فني بخش بازرگاني می باشند .

تعمیرات و کالیبراسیون دوربین نقشه برداری تعمیر و کالیبره توتال استیشن

برگزاری دوره های آموزشی عمومی و تخصصی نگهداری و بهره برداری از تجهیزات و دستگاه های ارائه شده بصورت تئوری و عملی توسط اساتید مجرب از خدمات قابل توجه اين شرکت ، جهت ارتقای دانش فنی اپراتورها و بهره برداران دستگاه ها می باشد . مهندسین کار آزموده و متخصص ما قادر می باشند تا راهنمایی های لازم را نسبت به قوانین مرتبط به حفظ و ایمنی دستگاه ها به شما ارائه نمایند .

آزمایشگاه کالیبراسیون فدک با توجه به ارایه سطح بالای کیفی خدمات خود در سال 1400 موفق به اخذ گواهینامه تائید صلاحیت ISO17025:2017 از مرکز ملی استاندارد ایران (NACI) گردید.
اینها همه در کنار هم جمع شده اند تا خالق یک تکیه گاه امن و مطمئن جهت ایجاد یک مجموعه عملیاتی استاندارد برای مشتریان باشند.

تعمیر کالیبراسیون محصولات خود را با بهترین کیفیت به ما بسپارید

تیکت شما با موفقیت ارسال شد.

نرم افزار ها

گیرنده مولتی فرکانس سینگولار جی پی اس مولتی فرکانس Singularxyz Y1
SingularSurv
نرم افزار نقشه برداری جی پی اس مولتی فرکانس گیرنده مولتی فرکانس survey master
Survey Master
گیرنده مولتی فرکانس سینگولار جی پی اس مولتی فرکانس Singularxyz Y1
SurPro
گیرنده مولتی فرکانس سینگولار جی پی اس مولتی فرکانس Singularxyz Y1
نرم افزار کابل های تخلیه
گیرنده مولتی فرکانس سینگولار جی پی اس مولتی فرکانس Singularxyz Y1
X-Survey

دستور العمل ها

طرح فروش اشتراکی

این طرح تخفیفی برای گیرنده های GPS فعال بوده و در صورت خرید یک GPS شما تخفیفی برای 3 گیرنده از ما دریافت می کنید.

شما تنها با تکمیل کردن فرم زیر بعد برای GPS مورد نظر خود می توانید از این تخفیف بهره مند شوید و به محض ثبت 2 سفارش دیگر برای همان مدل گیرنده به هر 3 نفر سفارش دهنده تخفیف یکسان و معادل 3 خرید اعطا می شود.

 

طرح تخفیفی فروش اشتراکی

با خرید 1 دستگاه GPS ، تخفیفی معادل 3 دستگاه GPS دریافت کنید!!

با کلیک بر روی ثبت نام فرم مربوطه را تکمیل کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید