شرکت تجهیزات نقشه برداری فدک نماینده انحصاری SingularXYZ در ایران

شرکت تجهیزات نقشه برداری فدک جی پی اس مولتی فرکانس Y1 Singularxyz سینگولار gnss

بلاگ

توتال استیشن دوربین نقشه برداری چیست توتال استیشن تجهیزات نقشه برداری سینگولار گیرنده جی پی اس مولتی فرکانس Singularxyz total station

توتال استیشن

توتال استیشن نوعی ابزار نوری / الکترونیکی است که در تهیه ی نقشه ی اراضی، برداشت جزییات و پیاده کردن دقیق عوارض کاربرد دارد.

ادامه
گیرنده مولتی فرکانس سینگولار جی پی اس مولتی فرکانس Y1 سینگولار singularxyz

گیرنده جی پی اس چیست؟

گیرنده های جی پی اس از نوعی فناوری ناوربری رادیویی-ماهواره ای پشتیبانی می کنند که موقعیت یابی دقیق و سه بعدی با دریافت و ارسال سیگنال به ماهواره ها انجام میدهند.

ادامه
بهترین گیرنده جی پی اس مولتی فرکانس راهنمای خرید جی پی اس مولتی فرکانس بهترین گیرنده ماهواره ای سینگولار singularxyz Y1

راهنمای خرید گیرنده جی پی اس مولتی فرکانس

با توجه به تنوع در ویژگی ها و امکاناتی که امروزه گیرنده های ماهواره ای ارائه می کنند، شناخت بخش های مختلف این دستگاه ها کمک شایانی به انتخاب هر چه بهتر و مطمئن تر شما کمک می کند.

در این مقاله قصد داریم راهنمایی کامل و جامع درباره خرید یک دستگاه گیرنده جی پی اس مولتی فرکانس به شما ارائه دهیم و در پایان چند نوع از بهترین گیرنده های همه کاره بازار را، متناسب با بودجه شما معرفی کنیم.

ادامه
تجهیزات نقشه برداری فدک گیرنده جی پی اس مولتی فرکانس سینگولار singularxyz Y1

نقشه و نقشه برداری

به مجموعه ی عملیاتی که برای تعیین و یا نمایش نقاط و عوارض سطح زمین با رعایت فاصله ها، زوایا و امتداد آن ها نسبت به یکدیگر انجام می شود، نقشه برداری می گویند.

ادامه
گیرنده مولتی فرکانس سینگولار جی پی اس مولتی فرکانس Y1 singularxyz

بیس و روور کردن جی پی اس مولتی فرکانس Y1 سینگولار

برای برداشت نقاط با انواع جی پی اس مولتی فرکانس 2 روش وجود دارد، یکی از این روش ها به وسیله ی 1 دستگاه جی پی اس و اتصال به سامانه CORS مانند شمیم و شمیم پلاس انجام می گیرد و روش دیگر اتصال 2 گیرنده جی پی اس به یکدیگر و قرار دادن یکی از آن ها به عنوان ایستگاه (بیس) و دیگری (روور) برای برداشت نقاط نسبت به آن ایستگاه استفاده می کنیم.

ادامه
گیرنده مولتی فرکانس سینگولار جی پی اس مولتی فرکانس Y1 سینگولار singularxyz

پکیج آموزشی کار با گیرنده مولتی فرکانس Y1 سینگولار

جی پی اس مولتی فرکانس Y1 نرم افزار منحصر به فرد و سازگار با گوشی های موبایل اندروید به نام Singular Surv طراحی کرده است که در این بخش برای شما ویدیو های آموزشی آن را به طور کامل قرار داده ایم. شما پس از اتمام تماشای این ویدیو ها باید تنظیمات اولیه ی گیرنده مولتی فرکانس Y1 و نرم افزار آن را به خوبی فرا گرفته باشید.

ادامه

خطای چند مسیری (MultiPath / مولتی پت) چیست؟

در این مقاله علاوه بر ذکر انواع خطاهای به وجود آمده در تعیین موقعیت با استفاده از گیرنده های جی پی اس، به بررسی نوع مشخصی از این خطاها نیز می پردازیم.
خطای مولتی پت (multipath) یا چند مسیری نوعی خطا در دریافت سیگنال ها توسط جی پی اس بوده که مسیر رسیدن امواج از ماهواره تا گیرنده، سطوح و موانع موجود در این مسیر عوامل بروز این خطا هستند.
خطای مولتی پت هنگامی رخ می دهد که سیگنال ها در مسیر حرکت خود به سمت گیرنده با موانع و یا سطوح انعکاس دهنده ای روبرو شوند که مسیر حرکت آن ها را دچار شکستگی و اختلاف می کند. هنگام رسیدن این امواج جدید (شکسته شده) به گیرنده جی پی اس، پردازشگر های جی پی اس در تشخیص موقعیت قرارگیری ماهواره ها و در نتیجه موقعیت نقطه ی مورد نظر دچار اشکال شده و مختصات حقیقی با مختصات به دست آمده اختلاف دارد.

ادامه

نرم افزار ها

گیرنده مولتی فرکانس سینگولار جی پی اس مولتی فرکانس Singularxyz Y1
SingularSurv
نرم افزار نقشه برداری جی پی اس مولتی فرکانس گیرنده مولتی فرکانس survey master
Survey Master
گیرنده مولتی فرکانس سینگولار جی پی اس مولتی فرکانس Singularxyz Y1
SurPro
گیرنده مولتی فرکانس سینگولار جی پی اس مولتی فرکانس Singularxyz Y1
X-Survey

دستور العمل ها

طرح فروش اشتراکی

این طرح تخفیفی برای گیرنده های GPS فعال بوده و در صورت خرید یک GPS شما تخفیفی برای 3 گیرنده از ما دریافت می کنید.

شما تنها با تکمیل کردن فرم زیر بعد برای GPS مورد نظر خود می توانید از این تخفیف بهره مند شوید و به محض ثبت 2 سفارش دیگر برای همان مدل گیرنده به هر 3 نفر سفارش دهنده تخفیف یکسان و معادل 3 خرید اعطا می شود.

 

طرح تخفیفی فروش اشتراکی

با خرید 1 دستگاه GPS ، تخفیفی معادل 3 دستگاه GPS دریافت کنید!!

با کلیک بر روی ثبت نام فرم مربوطه را تکمیل کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید