شرکت تجهیزات نقشه برداری فدک نماینده انحصاری SingularXYZ در ایران

شروع به کار ...

تاریخچه :
شركت مهندسی بازرگانی فدک همزمان با ميلاد مسعود حضرت وليعصر (عج) در سال 1384 با بهره مندی از تجربیات چندین ساله و توانمندی های كادر اجرائی مجرب و متخصص خود در دو حوزه مهندسی ژئوماتيک و مهندسی اپتيک، با طراحی و تدوین یک برنامه دراز مدت جهت حضوری موثر در حمایت از پروژه های ملی کشور تاسيس گرديد.

اهداف این مجموعه

ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان
تحقیق و پژوهش در زمینه ارائه محصولات جدید و به روزرسانی تجهیزات قدیمی
تامین کالاهای مورد نیاز مشتریان از منابع معتبر داخلی و خارجی (OEM)
ارائه خدمات تخصصی در سطوح کیفی مناسب

گام های بعدی ...

توكل و استعانت از خداوند متعال، همت و روحيۀ ” ما می توانيم ” و همچنين تلاش و كوشش بی وقفه همكاران ما سبب شد شركت فدک علاوه بر فعاليت در زمينه ژئوماتيک و اپتيک، از سال 1389 گام در عرصه صنايع مكانيک و الكترونيک نهاده و در راستای پروژه های محوله از سوي سازمانها ، شركتهای دولتی و خصوصی، فعاليت خود را در اين دو بخش بصورت كاملا تخصصی آغاز نمايد.

فعالیت ها

فدک در طول این سالها با شعار ” تلاش و كوشش برای عزت و سرافرازی ايران اسلامی ” ، اتكاء به تعهد و دانش فنی پرسنل خود، سازماندهی و بكارگيری اساتيد برجسته صنعت و دانشگاه و نيز بهره مندی از امكانات و تجهيزات آزمايشگاهی و كارگاهی داخلی و خارجی، ضمن طراحی، ساخت و اجرای موفق چندين پروژه صنعتی و خاص در بخش مهندسی، توانسته است در بخش بازرگانی با تامين انواع تجهيزات نقشه برداری زمينی، ماهواره ای، سيستم های ناوبری، تجهیزات اپتیکی و اندازه گیری دقیق و سایر اقلام عمومی و خاص مورد نیاز مشتریان و همچنین پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش این اقلام در کمترین زمان و با قیمت مناسب، پاسخگوی نیازهای مشتریان خود در بخش های ژئوماتيک، اپتیک، مکانیک و الکترونیک باشد.

تیم حرفه ای

هدف از تشكيل و سازماندهی بخش مهندسی مکانیک، اپتیک و الکترونیک، انجام مطالعات فنی، بهینه سازی و تولید لوازم جانبی تجهيزات نقشه برداری و مورد نیاز جامعه سخت کوش نقشه برداران می باشد.

همكاران ما در اين بخش با بهره گيری از ظرفيت های ويژه كارگاهی به وسعت 500 متر مربع که مجهز به انواع ماشین آلات تراش و فرز CNC همچنین ابزارآلات دقیق اندازه گیری و کنترل می باشد، انواع ژالن های کربنی و آلومینیومی، سه پایه های فلزی و چوبی، مینی منشور، انواع باتری و کابل تجهیزات نقشه برداری و … را تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می نمایند.

واحد بازرگانی این شرکت نیز همراه با واحد مهندسی در طول این سالها سعی در شناسائی انواع منابع تامین کننده خارجی نمود و توانست علاوه بر تامین نیازهای واحد مهندسی بسیاری از نیازهای مشتریان در حوزه تجهیزات نقشه برداری زمینی و ماهواره ای، اپتیکی، سنسورهای دقیق اندازه گیری و تجهیزات ناوبری (جایروکامپس) از بهترین و مطمئن ترین برندهای دنیا تامین نماید.

نمایندگی انحصاری

در حال حاضر شرکت فدک نماینده انحصاری شرکت SingularXYZ چین می باشد که بعنوان یک پدیده نوظهور در دنیای ژئوماتیک از سال 2021 وارد بازار جهانی شده و مورد استقبال بسیاری از مشتریان تجهیزات نقشه برداری قرار گرفته است.
اميد است در پناه خداوند متعال و تلاش و کوشش خود بتوانيم سهمی در شكوفائی مهندسی و اقتصادی كشور عزيزمان داشته باشيم.

گواهینامه ها و تاییدیه ها

نرم افزار ها

گیرنده مولتی فرکانس سینگولار جی پی اس مولتی فرکانس Singularxyz Y1
SingularSurv
نرم افزار نقشه برداری جی پی اس مولتی فرکانس گیرنده مولتی فرکانس survey master
Survey Master
گیرنده مولتی فرکانس سینگولار جی پی اس مولتی فرکانس Singularxyz Y1
SurPro
گیرنده مولتی فرکانس سینگولار جی پی اس مولتی فرکانس Singularxyz Y1
نرم افزار کابل های تخلیه
گیرنده مولتی فرکانس سینگولار جی پی اس مولتی فرکانس Singularxyz Y1
X-Survey

دستور العمل ها

طرح فروش اشتراکی

این طرح تخفیفی برای گیرنده های GPS فعال بوده و در صورت خرید یک GPS شما تخفیفی برای 3 گیرنده از ما دریافت می کنید.

شما تنها با تکمیل کردن فرم زیر بعد برای GPS مورد نظر خود می توانید از این تخفیف بهره مند شوید و به محض ثبت 2 سفارش دیگر برای همان مدل گیرنده به هر 3 نفر سفارش دهنده تخفیف یکسان و معادل 3 خرید اعطا می شود.

 

طرح تخفیفی فروش اشتراکی

با خرید 1 دستگاه GPS ، تخفیفی معادل 3 دستگاه GPS دریافت کنید!!

با کلیک بر روی ثبت نام فرم مربوطه را تکمیل کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید