تاریخ تاسیس : ۱۳۸۴/۰۷/۰۴

شرح فعالیت :  طراحی , مهندسی معکوس , تدوین دانش فنی , ساخت و تولید قطعات و مجموعه های صنعتی Hi-Tech

اهداف شرکت : سیاست کشورهای صاحب تکنولوژی , در استثمار کشورهای درحال توسعه با آبستن نمودن آنها به تجهیزات تخصصی و تکنولوژیک و ایجاد انحصار در زمینه دانش فنی پشتیبانی و خدمات و تجربه سالها حضور فعال و موثر مدیران ارشد شرکت در رده های مختلف صنایع کشور و توجه ویژه به ثروت نهان کشور در زمینه نیروی انسانی متخصص و توسعه روزافزون فن آوری در سطح جهان به همراه نرم افزارهای گوناگون مهندسی و نیز منابع مالی سرگردان در تجارت های غیرموثر و واسطه ای , ما را برآن داشت تا با مطالعه ظرفیتهای صنعتی متوسط و کوچک در بخش خصوصی , زنجیره ای کارا , بهره ور و مطمئن از ایشان را در قالب یک مدیریت واحد بنام مدیریت زنجیره تکنولوژی در زمینه های طراحی , مهندسی و ساخت و تولید ایجاد نماییم.

اعتماد به توانمندی و تجربه نسل طلایی مهندسی کشور که مجهز به دانش نرم افزاری نوین طراحی , تجزیه و تحلیل انواع سیستم های پیچیده می باشند , نویدبخش تحقق خودکفایی صنایع ملی کشور می باشد.

این شرکت در طول سال های فعالیت خود با شعار “تلاش و کوشش بی وقفه برای عزت و سربلندی ایران اسلامی” گام های موثر و قابل اعتنایی را برداشته و تجارب موفق مدیران این شرکت در تحویل پروژه های متوسط و بزرگ در صنایع نفت و گاز , هوا و فضا و برخی صنایع نظامی , ما را مجاب به ادامه این مسیر با توجه به شاخصه های زیر نموده است:

شناسایی مستمر نیروهای مستعد , متخصص و پژوهشگر و اساتید دانشگاه با دیدگاه قوی طراحی مهندسی و ساخت در رشته های گوناگون
شناسایی محصولات تکنولوژیک در صنایع نفت , گاز و پتروشیمی و صنایع Hi-Tech
شناسایی و تمرکز بر روی گلوگاههای طراحی مهندسی صنایع مذکور
کنترل کیفیت و تضمین کارایی محصولات
تدوین دانش فنی , طراحی و ساخت قطعات و مجموعه های Hi-Tech
ارایه خدمات با عنوان “طراحی تفصیلی محصول صنعتی از نیازسنجی تا بازرسی ساخت و تولید” به گونه ای که کارکرد صحیح و بی نقص محصول را تضمین نماییم.

مدیریت زنجیره دانش و تکنولوژی: انباشت ثروت و دارایی های بخش خصوصی که عمدتا در صنایع کوچک و متوسط فعال می باشند , برای خرید ماشین آلات و بهره گیری ناقص و محدود از این تجهیزات در حوزه های صرفا تخصصی , نقش ایشان را پیشرفت صنعتی کشورهای در حال توسعه بسیار کمرنگ نموده و تکرار آن توسط مجموعه های هم وزن , رکود صنعتی را در این بخش بهمراه آورده است.

logo1الگوی جدید , موثر و مفیدی که کشورهای توسعه یافته در این خصوص بکار گرفته اند , تجمیع و استفاده از ظرفیت های کوچک این بخش از سرمایه گذاران و صنعتگران با ایجاد زنجیره ها و شبکه های تخصصی برای تکنولوژی های مرتبط می باشد.

با نگاه مختصر به تاریخچه هر یک از این صنایع متوسط و کوچک متوجه می شویم که آموزش و تربیت نیروی انسانی ماهر در هر بخش , جزو الزامات ایشان بوده و محدودیت های اقتصادی و بعضا سیاست های اشتباه مدیریتی ایشان را به انزوا کشانده و خروج هر یک از این سرمایه ها از گردونه صنعت , نیازمند هزینه کرد جدید در بخش دیگری برای آموزش و تربیت ایشان برای ماموریت جدیدی است.

این شرکت با مطالعه دقیق و کارشناسی بر روی این موضوع سه شبکه مستقل و تخصصی در سطح کشور برای برخورداری از ظرفیتهای موجود در ساخت و تولید قطعات و مجموعه های صنعتی Hi-Tech ایجاد نموده است.